Dimitrov u finalu bolji od Kyrgiosa

ATP Cinncinati

E. Ganibegović

Grigor Dimitrov je u finalu ATP Cincinnatija savladao Nicka Kyrgiosa sa 2:0, po setovima 6:3 i 7:5.

Gledali smo zanimljiv meč, u kojem je nakon jednog sata i 26 minuta kao pobjednik izašao bugarski teniser Grigor Dimitrov.

Prvi set se igrao 35 minuta, a osvojio ga je Dimitrov u kojem je bio bolji sa 6:3.

U drugom setu smo gledali nešto izjednačeniju borbu, u kojem je Kyrgios više pokazao, ali bez obzira bugarski teniser je na kraju i u drugom setu, koji se igrao 51 minutu, savladao Australca sa 7:5, te tako osvojio turnir.