PSG  drugoligaš?
Lice Jeroma Rothena sve govori

PSG drugoligaš?

M. Maksimović

Nakon 12. ovosezonskog poraza veliki PSG je jednom nogom drugoligaš, na Gerlandu je Lyon bio neumoljiv, pa je sve bliži novom naslovu prvaka..

''Lavovi'' su odličnu otvorili utakmicu, već do 36. minute vode 2:0, dvostruki strijelac je bio Fred. Camara je smanjo na 2:1 u 45. minuti, a Rothen je izjednačio iz jedanesterca u 52. Nažalost po navijače PSG-a, Govou u 65. minuti i Juninho u 72. postižu golove za ubjedljivih 4:2.

Osam kola prije kraja prvenstva Lyon ima devet bodova više pred drugoplasiranim Bordeauxom, dok je na trećoj poziciji Nancy sa 52 boda. PSG je novim porazom nastavio crnu seriju koja ga je bacila u zonu ispadanja. PSG je posljednjih osam kola bez pobjede i trenutačno se nalazi na 18. mjestu koje vodi u drugu ligu. PSG ima dva boda manje od 17. Lensa