Odluka pada u posljednjem kolu
Ballack igra u sve boljoj formi

M. Maksimović
Teme:

Prvaka Engleske za ovu sezonu ćemo dobiti u posljednjem kolu. U ponedeljak je ekipa Chelsea u posljednjoj utakmici 37. kola Premiershipa, na St.James parku pobjedio Newcastle 2:0.

Golovi odluke se postignuti u drugom poluvremenu. U 61.minuti je Didier Drogba iz skraćenog kornera
pronašao Michaela Ballacka koji pogađa za vodstvo Chelsea. Konačan rezultat u ovom dvoboju postavlja Florent Malouda osam minuta prije kraja.

Nakon ove utakmice Manchester United i Chelsea su poravnati na vrhu tabele, sa tim što Manchester u ovom trenutku ima bolji omjer postignutih i primljenih golova. U posljednjem kolu Manchester gostuje kod Wigana, Chelsea na Stamford Bridgeu dočekuje Bolton.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: