DC: Clement i Llodra za prvi bod Francuske
Nakon pobjede slijedi topao zagrljaj

M. Maksimović

Nakon što su Amerikanci poveli 2:0, mnogi su očekivali da će priča Winston Salemu biti završena u subotu. Međutim do svog prvog boda Francuska je stigla preko kombinacije Clement - Llodra...

Braća Bob i Mike Bryan su osvojila prvi set u tie breaku, ali to je bilo sve od njih u ovom duelu.  U 12. gemu drugog seta Mike Bryan je izgubio servis. U trećem su Clement i Llodra krenuli odlično poveli su 3:0, blizananci nisu mogli pronaći stazu povratka. Breakom u sedmom gemu četvrtog seta, Clement i Llodra su zaključili posao. Nakon 2 sata i 45 minuta rezultat je glasio 6-7(7), 7-5, 6-3, 6-4. Ovim porazom prekinut je niz od devet uzastopnih pobjeda braće Bryan, koji su ukupno do sada samo poraženi dva puta, imaju omjer 14-2. Prvi meč u nedelju igraju Andy Roddick  i Paul - Henri Mathieu.