LIVE: Bosna ASA BHT - Grude

"Centrotrans liga za prvaka", 5. kolo

Kraj 4/4

Bosna ASA BHT - Grude 83:55
Luka Žitko na kraju smanjio prednost, a treba kazati da je meč riješen već nakon prvih deset minuta pa se publika u dvorani pomalo i dosađivala u nastavku.

4/4; u toku 36. minut
Bosna ASA BHT -  Grude 73:53
 Grude se malo probudile, ali nedovoljno za nešto više od časnog poraza. Luka Žitko je sa linije slobodnih bacanja smanjio na 20 poena prednosti.

Kraj 3/4

Bosna ASA BHT - Grude 65:38
Ista meta - isto odstojanje. Igrači oba tima jedva čekaju da se susret završi.

3/4: u toku 26. minut

Bosna ASA BHT - Grude 57:32

Nema velikih uzbuđenja jer je meč riješen odavno. U redovima Bosne na parketu su mlađi igrači, dok za goste poentiraju uglavnom iskusniji Peraica i Gligora.

Dženan Rahimić, centar Bosne, do sada nije htio otkrivati novinarima prirodu svoje povrede, ali je za SportSport.ba na poluvremenu rekao:"Osjetio sam da me tetiva zateže još na utakmici protv Slavije. Poslije meča je bilo još gore i morao sam mirovati. Sada samo mnogo bolje i sigurno ću biti spreman za derbi susret sa Širokim PP", kazao je Rahimić.

Kraj 2/4

Bosna ASA BHT - Grude 50:25

Duplo više koševa postigla je domaća ekipa, a u strijelce su se upisali Zimić i Tomović.

2/4; u toku 16. minut

Bosna ASA BHT - Grude 41:15

Bavčić postigao novu trojku. Većina poena u nastavku sa linije slobodnih bacanja. Gosti su se već predali, čini si da su se pomirili sa porazim

Kraj 1/4;

Bosna ASA BHT - Grude 30:11

Jackson postigao tri uzastopne trojke iz ugla za domaćina, a publiku na noge podigao Zimić sa dvije lijepe blokade. Susret u Sarajevu vjerovatno je već riješen, pa se u nastavku očekuje mnogo atraktivnih poteza na obje strane.

Potražite više informacija na temu Košarkaško prvenstvo BiH (M):

1/4; U toku je 8. minut

Bosna ASA BHT - Grude 25:7

Prvi koš gosti postigli tek u 7. minutu iz igre što dovoljno govori kakav je odnos snaga u Skenderiji. Trener Jurij Zdovc u igru je uveo i Zimića, a proradili su i strijelci.

U toku 2. minut

Bosna ASA BHT - Grude 4:2

Počeo je susret 5. kola "Centrotrans lige za prvaka" u kojem Bosna ASA BHT nakon 2. minute vodi protiv Gruda sa 4:2. Sva četiri koša dao Lance Williams.