Dinamu samo bod
Zagrebu bod

SportSport.ba

Odigrana su prva dva susreta 24. kola prve Hrvatske nogometne lige. U Kranječvićevoj su Zagreb i Dinamo podijelili bodove odigravši 0:0. 2000 gledalaca u u Kranjčevićevoj je vidjelo slabu i na trenutku dosadnu utakmicu, a najbolju priliku je imao Mensur Mujdža u 65. minuti kada je nakon šuta sa oko 20-tak metara pogodio prečku. Senijad Ibričić i Safet Nadarević su odigrali cijelu utakmicu.

Ekipa Međimurja je još jednom poražena ove sezone, ovaj put na svom terenu u duelu sa Zadrom. Bivši igrač mostarskog Zrinjskog, Želimir Terkeš je u prvom poluvremenu postigao dva gola u rasponu od 20 minuta. Prvi je postigao u 23. minuti, a gol za povečanje vodstva, dvije minute prije odlaska u svlačionice. Marin Tomasov je postigao gol u 64. minuti za velikih 0:3 gostiju, nakon čega je uslijedilo opuštanje Zadrana,  pa je Međimurje preko Milardovića iz jedanesterca smanjilo na 1:3 u 70. minuti , a konačan rezultat je postavio Babić četiri minute kasnije.