United siguran, ludilo u Londonu

Premiership

Manchester United lako se obračunao na svom stadionu sa nejakim Boltonom (2:0), dok su u isto vrijeme na White Hart Laneu fantastičnu utakmicu odigrali Tottenham i Chelsea, a na kraju smo vidjeli osam golova i podjelu bodova.

Na Old Traffordu je sve išlo glatko, već nakon dvadeset minuta znao se pobjednik. Ronaldo je za to vrijeme pogodio dva puta i, kasnije će se pokazati, obezbjedio tri boda prednosti svom Manchester Unitedu u odnosu na Arsenal.

U drugoj utakmici večeri londonski derbi odigrali su Tottenham i Chelsea, a na kraju je bilo nevjerovatnih 4:4. Oni koji nisu posmatrali ovu utakmicu sigurno imaju za čim žaliti. Već do dvadesete minute vidjeli smo tri gola. Poveo je Chelsea golom Drogbe u 3. minuti, ali je deset minuta kasnije uzvratio Woodgate.

Slavlje domaćih trajalo je do 20. minute, kada pogađa Essien, a kada je Cole u nastavku pogodio za 3:1 činilo se da je sve gotovo. No, tako nisu mislili Berbatov i društvo. Upravo je Bugarin u 61. smanjio prednost, da bi Huddlestone pogodio za 3:3 petnaest minuta prije kraja.

Opet je Joe Cole bio strijelac za novo vodstvo Bluesa, i to u 79. minuti, a tačku na fantastičnu utakmicu stavio je prekrasnim golom Robbie Keane u 88. minuti.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: