Rukometaši Vardara na Final Fouru Lige šampiona

Istorijski uspjeh Skopljaka

Rukometaši Vardara plasirali su se na završni turnir Lige šampiona.

Oni su večeras u revanš meču četvrtfinala savladali Flensburg sa 35:27. Prvi meč Vardar je riješio u svoju korist rezultatom 26:24.

Domaći rukometaši bili su bolji rival tokom većeg dijela susreta. Na poluvremenu su imali pet golova viška (15:10), da bi u nastavku uvećali prednost i stigli do najvećeg uspjeha u svojoj istoriji.

Najbolji u pobjedničkom sastavu bio je hrvatski rukometaš Luka Cindrić sa sedam postignutih golova, a pratii su ga Alex Dujshebaev i Daniil Shishkarev sa po pet pogodaka.

Goste je predvodio Anders Eggert sa osam golova.