I to je moguće: Trener faulirao protivničkog fudbalera

Samo u Meksiku

Na jednoj utakmici meksičke lige desilo se nešto što se ne viđa svaki dan.

U 7. kolu Primere snage su odmjerili Guadalajara Chivas i Club America, a domaći tim je slavio sa 1:0 golom Zaldivara iz penala u 30. minuti.

Ipak, utakmicu je u potpunosti zasjenio potez trenera Club Americe Ricarda La Volpe, koji je u 76. minuti udario protivničkog fudbalera Jesusa Sancheza.

Sanchez je vodio loptu kraj aut linije i ona mu je 'pobjegla' van granica igrališta, ali je mladi fudbaler nastavio trčati. Odjednom se pred njim ukazao trener Club Americe, koji ga je udario u nogu.

Sanchez je završio na travi, a La Volpe se ponašao kao da se ništa nije desilo.