Mega bolja od reprezentacije Bugarske

Treća uzastopna pobjeda

Košarkaši Mega Leksa ostvarili su treći trijumf u pripremnom periodu.

Ekipa Dejana Milojevića najprije je savladala reprezentaciju Katara, zatim njemački Bremerhaven, a posljednja 'žrtva' bila im je selekcija Bugarske, koju su pobijedili sa 76:73.

Nakon 20 minuta igre rezultat je bio neriješen (37:37), a onda je Mega zaigrala mnogo angažovanije te je došla do kapitalne prednosti u trećoj četvrtini. Ovaj dio igre srbijanski tim je dobio sa 21:12.

Alpha Kaba sa 19 poena bio je najbolji u pobjedničkom sastavu. Dobru partiju pružio je i Radosav Spasojević, koji je meč završio sa 15 koševa.