Velika pobjeda Seville u gradskom derbiju

Primera

Teme:

Sevilla je osvojila derbi Andaluzije i u ludom meču s 2:1, kao gost, savladala Betis.

Betis je imao vodstvo od 1:0 na poluvremenu gradskog derbija u 24. kolu Primere, ali nije uspio na kraju da osvoji nijedan bod.

U 36. minuti Rikki je zabio za slavlje domaćih, iako je u prvom dijelu Betis bio lošiji od gradskog rivala.

Na poluvremenu je Jorge Sampaoli u igru ubacio Iborru i Ben Yeddera umjesto Sarabije i Vazqueza, a upravo Iborra je u 76. zabio za pobjedu Seville. Prethodno je Mercado u 56. pgoodio za 1:1.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Nakon 24 kola Sevilla se izjednačila s vodećim Real Madridom i obje ekipe sada imaju po 52 boda, mada Kraljevi imaju dva meča više. Barcelona je na trećem mjestu, ima bod i utakmicu manje od Seville.