Sevilla razbila Malagu

La Liga

Teme:

Sevilla je u susretu 16. kola španske La Lige nadigrala Malagu, te je slavila s 4:1.

Sevilla je pitajnje pobjednika riješila za 35 minuta, pošto je zabila četiri gola i povela sa 4:0.

Vietto je načeo mrežu Andalužana golom u 25. minuti, da bi već u 28. povisio na 2:0. Do kraja poluvremena Ben Yedder i Vitolo su dokrajčili goste, da bi Ramirez u 64. postigao utješni gol za Malagu.

Rami je u 61. minuti isključen u domaćem timu, ali do kraja više nije bilo golova. Sevilla je sa ovom pobjedom došla na drugo mjesto sa 33 boda, dok vodeći Real ima 37 i utakmicu manje.