Remi Schalkea i Hoffenheima

Njemačka Bundesliga

Ekipe Schalkea i Hoffenheima podijelile su bodove odigravši 1:1 u meču 22. kola njemačke Bundeslige.

Schalke je poveo već u 5. minuti nakon pogotka kojeg je postigao Schopf. To je bio i konačan rezultat prvog dijela meča.

Nastavak je ponudio još jedan gol i to u mreži domaće ekipe. Strijelac za bod gostima bio je Rudy u 79. minuti nakon asistencije Zubera.

Naši reprezentativci Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić igrali su do 82., odnosno 60. minute.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Schalke je nakon ovog remija ostao na 12. mjestu sa 27 bodova, dok je Hoffenheim sada četvrti sa 11 bodova više od današnjeg rivala.