Ni Lendrić ne pomaže očajnom Lensu

Ligue 2

Fudbaleri Lensa doživjeli su novi poraz u Ligue 2. Danas su u 3. kolu poraženi s 3:2 od Sochauxa, usprkos pogotku nekadašnjeg napadača Željeznčara Ivana Lendrića.

Sochaux je zasluženo došao do pobjede u ovom meču. Poveli su u 41. minuti preko Teikeua, da bi potom s dva gola Martina domaći tim došao do uvjerljivih 3:0.

Ivan Lendrić je u 74. minuti pogodio za tračak nade i smanjenje rezultata na 3:1, da bi Lens potpuno u igru vratio Lopez, koji je sedam minuta prije kraja pogodio za 3:2.

Ipak, do kraja ovaj tim nije uspio doći do jednog boda, pa su i dalje na začelju tabele bez osvojenih bodova.

Lendrić je u ovom meču ušao u drugom poluvremenu.