Luda utakmica u Pamploni: Kodro pogodio u porazu od Seville

Osasuna poražena

Fudbaleri Seville pobijedlii su danas na gostovanju Osasunu s 4:3 u 19. kolu španske Primere.

Odličan meč viđen je na El Sadar stadionu, a na kraju je Sevilla slavila novu pobjedu, ali uz dosta muke.

Domaći su prvi stigli do gola danas. Igrala se 15. minuta kada je Leon pogodio za vodstvo Osasune.

Prednost su domaći zadržali sve do 43. minute kada gosti ipak dolaze do izjednačenja. Jovetić je asistent, a Iborra je pogodio za 1:1.

Iborra je u nastavku bio prvo ime susreta. Prvo je u 63. minuti postigao autogol za vodstvo Osasune od 2:1, ali se dvije minute kasnije iskupio i pogodio je za 2:2.

Vodstvo gostima iz Andaluzije donio je Franco Vazquez pogotkom za  2:3 u 80. minuti, da bi na 4:2 povećao Sarabia u drugoj minuti nadoknade. Konačnih 3:4 postavio je mladi bh. fudbaler Kenan Kodro.

Primera, 19. kolo:

Potražite više informacija na temu La Liga:

Osasuna - Sevilla 3:4 (Leo 15', Iborra 63'ag, Kodro 90+3' / Iborra 43', 65', Vazquez 80', Sarabia 90+2')