Lendrić postigao prvijenac za Lens

Pogodio i Milićević za Gent

Fudbaleri Lensa poraženi su danas od Genta sa 3:1 u okviru prijateljskog meča.

Ekipa Genta povela je u 24. minuti preko Kube, da bi samo osam minuta kasnije naš reprezentativac Danijel Milićević postigao gol za 2:0.

Domaći se nisu predavali, a prednost gostiju su smanjili u 84. minuti kada je nekadašnji napadač Željezničara Ivan Lendrić pogodio sa penala za 2:1. Bio je to prvi gol za Lendrića u novom klubu. Ipak, konačan rezultat meča postavio je Coulibaly u 90. minuti kada je pogodio za 3:1.

U nastavku možete pogledati prvijenac Lendrića za Lens.