Jesus promašio nemoguće: Bruka fudbalera Cityja

Na susretu protiv Tottenhama

Manchester City i Tottenham igraju susret Međunarodnog kupa šampiona, a iako vode sa 1:0 fudbaleri građana mogu žaliti za propuštenim prilikama.

City je poveo u 10. minuti golom Stonesa nakon ubacivanja Kevina de Bruynea, a osim pogotka fudbaleri u plavim dresovima su imali nekoliko sjajnih prilika.

Između ostalih prijetio je i Gabriel Jesus, istina briljirao je i golman Tottenhama Hugo Lloris, ali u 46. minuti susreta Lloris je bio nemoćan - na njegovu sreću Gabriel Jesus se propisno obrukao.

On je na pet metara od gola primio pas De Bruynea i uspio poromašiti gotovo nemoguće.