Igrači Milana u nevjerici gledali Harta

Dobio udarac u glavu

Engleski golman Joe Hart doživio je tešku povredu tijekom sinoćnje utakmice na San Siru.

Milan je sinoć s 2:1 pobijedio Torino u susretu osmine finala Kupa Italije, a Hart je pretrpio veoma tešku povredu.

Njega je, naime, napadač Milana Gianluca Lapadula nagazio na glavu. Iako se činilo da će odmah napustiti igru, Hartu su stavili povez oko glave i on se odmah vratio na gol.

Igrači Milana s nevjericom su gledali Harta na travnjaku, ali srećom na kraju se sve dobro završilo po bivšeg golmana Manchester Cityja, koji je u Torinu bio izložen brojnim kritikama zbog nekih jeftino primljenih pogodaka.

Torino je vodio 1:0 na poluvremenu, ali Juraj Kučka i Giacomo Bonaventura su u nastavku režirali preokret Rossonera.