Hit video: Probajte se ne nasmijati bivšem napadaču Lyona

Svaka čast za upornost, ali...

Subotnju utakmicu Guingampa i Rennesa obilježio je iskusni napadač domaćeg tima Jimmy Briand, čiji snimak lagano obilazi internet.

Briand je u 84. minuti bio u stopostotnoj prilici da zabije za 2:0, predriblao je golmana Rennesa ali je sebi dao prejak for.

Napadač Guingampa, kojeg najviše pamtimo iz perioda od 2010. do 2014. kada je nastupao za Lyon, je zaista dao maksimum da se održi na nogama i da nekako pošalje loptu u praznu mrežu, ali se na kraju sapleo i završio na travi, a lopta u gol-autu.

Sve se to Briandu na neki način vratilo pet minuta kasnije, kada je u 89. minuti pogodio za konačnih 2:0.