Od večeras nema neporaženih u Ligi za prvaka

Igokea razbila Zrinjski

Košarkaši Igokee deklasirali su Zrinjski sa 98:75 u meču četvrtog kola Lige za prvaka

Zrinjski je nakon tri pobjede "zapeo" na gostovanju u Laktašima, gdje je Igokea uvjerljivo slavila treću pobjedu i od večeras nema poraženog tima u Ligi za prvaka.

Igosi su već nakon prve četvrtine imali šest poena prednosti (25:19), a na poluvremenu je rezultat glasio 43:39.

U nastavku je momčad Dragana Bajića ubacila u brzinu više i bez problema riješila pitanje pobjednika protiv gostiju iz Mostara, koji ipak nisu mogli da drže tempo svih 40 minuta.

Milošević je ubacio 19 poena uz 13 skokova kod Igokee, dok je Glogovac dodao 15, a po 14 poena ubacili su Mičović i Robinson. Na drugoj strani Đurasović je ubacio 21p uz 11 skokova, Princ je dodao 18, a dvocifreni su bili još Begić s 11 i Brummitt sa 10 poena.

Igokea - Zrinjski 98:75 (25:19, 18:20, 28:18, 27:18)

Igokea: Pašajlić, Mičović 14, Talić 2, Sibalić 6, Robinson 14, Pesaković 9, Milošević 19, Glogovac 15, Albijanić 2, Radivojević 9, Mahković 2, Rikić 6.

Potražite više informacija na temu Košarkaško prvenstvo BiH (M):

Zrinjski: Petrić 4, Planinić, Kuzman, Princ 18, Đurasović 21, Golemac, Bundović, Zovko 1, Barač 2, Begić 11, Brummitt 10, Samadan 8.