Željezničar na krilima Mujića savladao GOŠK

Sjajna partija Edina Mujića

Kadeti FK Željezničar pobijedili su u 1. kolu Premijer lige kao gosti GOŠK iz Gabele s uvjerljivih 4:1.

Junak ove pobjede je kapiten Plavih Edin Mujić koji je bio zaista odličan i nezaustavljiv po odbranu tima iz Gabele.

Da će ovo biti njegov dan,sjajni Mujić je potvrdio već u prvom poluvremenu kada je postigao dva gola, te je upisao asistenciju za gol Muhameda Salanovića za uvjerljivo vodstvo od 1:3 na poluvremenu.  Kod Goška je pogodio  Josip Akrapović.

U nastavku meča još jedan gol u mreži domaćih, a ponovo je mrežu Goška pobodio Salanović za konačan rezultat meča od 4:1.