Najboljom partijom u sezoni Željo nadigrao Zrinjski

Sigurna pobjeda futsalera Plavih

S. Mlaćo

Futsaleri Željezničara sinoć su slavili pobjedu nad MNK Zrinjski te konačno obradovali svoje navijače.

Plavi su slavili rezultatom 5:2  i upisali tek drugu pobjedu u osam kola.

Željezničar je poveo u trećoj minuti preko Anesa Džafe, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu čak šest pogodaka.  Hodžić u 22. minuti povisuje na 2:0, a u 33. minuti je bilo 3:0. Strijelac je bio golman Šahman.

Zrinjski smanjuje prednost preko Bevande, da bi Željo do kraja postigao još dva pogotka, a gosti jedan. Pogađali su Džafo i Gekić. Konačnih 5:2 postavio je u posljednjim sekundama meča Ćavar.

Bila je ovo najbolja partija MNK Željezničar ove sezone, te su navijači imali razloga za zadovoljstvo.