Druga liga Centar: Gosti tri od tri

Utakmice 9. kola

Tri utakmice 9. kola Druge lige Centar odigrane su danas, a u svim mečevima slavili su gossti.

Vodeći tim prvenstva je trenutno ekipa Azota. Oni su danas u Ilijašu savladali domaće Jedinstvo s 2:0, a golove su postili Adil Prolaz u 16. minuti, te Aldin Kurtović u 57. minuti meča za tri važna boda gostiju.

S dobrim nastupima nastavila je i ekipa Goražda. Ovaj tim je slavio pobjedu u Zavidovićima kod Krivaje, a krajnji rezultat je bio 0:2.

Oba pogotka postignuta su u finišu utakmice. Prvo je u 84. minuti Nedim Kurtović pogodio za 0:1, da bi četiri minute kasnije pobjedu ovjerio Jasmin Šuntić.

Bosna Union je golom Sulejmana Čengića u 55. minuti slavila u Hrasnici kod Famosa s 1:0.