Četiri gola u remiju GOŠK-a i Mladosti

Bez pobjednika u Gabeli

GOŠK i Mladost remizirali su 2:2 u susretu 11. kola Premijer lige BiH.

Iako se većim dijelom ovog susreta igrao dosadan i poprilično slab fudbal, na kraju su postignuta četiri pogotka i gotovo sve šanse za gol su iskorištene.

Više od pola sata igre nije donijelo ništa, a zatim je GOŠK krenuo nešto ozbiljnije prema protivničkom golu. Ramić je imao dva pokušaja prema Veliću koji brani njegove udarce, ali je u 37. minuti domaći tim poveo. Dosuđen je penal, a precizan izvođač je Bošnjak za prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku do 62. minute uzbuđenja nije bilo. Gosti su uspjeli da iz prve šanse dođu do izjednačenja, a strijelac za 1:1 bio je Dilaver.

Kratko je radost gostiju trajala. Tri minute kasnije Rijad Kobiljar lijepim golom donosi novo vodstvo domaćim od 2:1.

Međutim, Mladost je u 78. minuti ponovo poravnala rezultat. Rezervista Karahmet je iskoristio dobru šansu u kojoj se našao i pogodio je za 2:2 u 78. minuti.

Do kraja meča još nekoliko dobrih šansi na obje strane. Ipak, rezultat se nije mijenjao i ostalo je 2:2.